• slide

O nás

Jsme český výrobce a dodavatel stavebnice zábradlí, JHtech s.r.o.

 

Dodáváme zábradlí na balkon v souladu s moderními trendy

Jsme certifikovaní výrobci pro balkónová zábradlí na rodinné domy. V naší nabídce najdete balkonové zábradlí, skleněné zábradlí na balkony, sloupky zábradlí na balkon, prvky balkonového zábradlí a balkonové výplně zábradlí. Naši nabídku nerezové zábradlí na balkony rozšiřujeme a přizpůsobujeme novým trendům. Zábradlí navrhujeme i vyrábíme výhradně v České republice s ohledem na českou normu.


Vše na jednom místě - od projektu po montáž

Zaměříme, zpracujeme výkresovou dokumentaci, vyrobíme a provedeme montáž. Díky specializovaným postupům výroby snižujeme našim zákazníkům náklady na pořízení. Nabízíme nadstandardní poměr kvality a ceny. Protože si za naší kvalitou stojíme, získáte u nás také výhodné záruky a servis.
 

Cenová nabídka zdarma do 2 dnů, dodání do 14 dnů

Zašlete nám vaše požadavky, rozměry a fotografii místa, kde chcete zábradlí instalovat. V případě složitějšího řešení přijedeme a sami vše zaměříme. Obratem od nás dostanete cenovou nabídku zdarma. Díky skladovým zásobám vynikáme v rychlosti dodání. S námi vaši kolaudaci určitě stihnete.
 

Působíme v oboru přes 12 let!

Vyrábíme zábradlí na balkon, které není jen funkčním prvkem, ale také ozdobou domu. Do našich projektů a realizací vkládáme mnohaleté zkušenosti a odborné znalosti. Potřeby a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás to hlavní. Zakládáme si na profesionalitě a rychlé komunikaci.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu! Tým JHtech s.r.o.